CATcerto, piano kočka

CATcerto je projekt vytvořený litevským dirigentem a skladatelem Mindaugasem Piecaitisem. Světová premiéru předvedl orchestr Klaipeda Chamber Orchestra 5. června 2009 v koncertní místnosti Klaipeda’s Concert Hall (Litva). To se dostalo do podvědomí mnoha světových médií, jako BBC, Lithuanian TV, Baltic TV a First Baltic Chanel (ruská stanice).

Mindaugas Piecaitis složil a dirigoval toto Catcerto pro Noru, kočku hrající na klavír, a pro orchestr. Kočka Nora je zde přítomna přes video.

Více informací o projektu na catcerto.com.

Počet zobrazení: 3953
Kategorie: Zábavné kočky

VIDEO DNE

Kočičí skrýše
Kočičí skrýše

Meow.cz Google+

Meow.cz Facebook© 2014-2015 Meow.cz

Odkazy | Kontakt

Stránka s těmi nejzábavnějšími kočičími videi na internetu. Videa v kategoriích jako Šílené kočky, Zábavní kocouři, Mluvící kočky, Kompilace, Čistící se koťata, Kočky ve vodě.

Pro některá videa jsou poskytovány i playlisty, což usnadňuje orientace v kočičím videu. Je dostupná i možnost Přidat video

Reklamní sdělení:
Monitor Justice nabízí nejvýhodnější automatické sledování Insolvenčního rejstříku. Individuální přístup a rozsáhlé možnosti nastavení dělají z Monitoru Justice službu, která zcela naplní Vaše potřeby. Navštivte stránky Monitorjustice.cz a zjistětě více.

TOPlist